Zadbaj o swój sukces

studiuj na Wydziale Prawa i Administracji UMK!

W roku akad. 2017/2018

Wydział zaprasza na studia na kierunkach:

PRAWO:

  • prawo stacjonarne(studia 5-letnie jednoliste magisterskie)
  • prawo niestacjonarne(studia 5-letnie jednoliste magisterskie)

ADMINISTRACJA:

DORADZTWO PODATKOWE:


Zaletą Wydziału, obok wysokiej jakości kształcenia, jest infrastruktura - zajęcia odbywają się w nowoczesnym budynku; dostępny jest bufet oraz samoobsługowa jadalnia, w której można przygotować i spożytkować posiłek, a także biblioteka z tzw. wolnym dostępem, gdzie książki są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Udogodnieniem są też automaty z kawą, co pozwala dość szybko, np. w trakcie między zajęciami, zakupić napój, itd., a także punkt ksero oraz księgarnia.


Co do zasady - osoby, które rozpoczną studia na Wydziale Prawa i Administracji mogą ubiegać się o świadczenia pomocy materialnej (stypendium socjalne, stypendium rektora dla najlepszych studentów i doktorantów, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych, zapomoga - dodatkowe informacje tutaj).


Informacje dla kandydatów zainteresowanych potwierdzeniem efektów uczenia się w procesie walidacji dostępne są na stronie internetowej: http://portal.umk.pl/web/u3l/walidacja


Odbiór decyzji w konkursie na stypendia dla słuchaczy stacjonarnych i niestacjonarnych studiów doktoranckich VI Ogólnopolskiej Konferencji „Państwo a gospodarka. Interes publiczny w prawie gospodarczym” Waluty cyfrowe - problemy definicyjne i regulacyjne 2.0.
Najnowsze publikacje Wydział w mediach
Zasady korzystania z serwisu

kliknij na zdjęcie, aby je zamknąć